Polish (Poland)English (United Kingdom)

Krak-Old Sp. z o. o. >> O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjno - Usługowe Krak-Old Sp. z o.o. zostało założone w 1989 roku w Krakowie. W roku 1995 firma zakupiła dawny Wydział Produkcji Kondensatorów krakowskiego Telpod'u, stając się tym samym producentem kondensatorów do silników indukcyjnych i lamp wyładowczych. Produkowane przez firmę kondensatory posiadają wszystkie konieczne znaki bezpieczeństwa i dopuszczenia na rynek Polski. Do produkcji stosowane są wysokiej jakości materiały importowane z Francji, Finlandii, Szwajcarii.

Krak-Old jest właścicielem firmy Krak-Old Zakład Rezystorów S.A. w Szczucinie. Zakład produkuje wysokiej jakości rezystory i potencjometry oraz dysponuje rozbudowanym Wydziałem Mechanicznym, który świadczy usługi narzędziowo - mechaniczne. Wśród kontrahentów Zakładu Rezystorów znajdują się odbiorcy ze Szwecji, koncern Daewoo (do samochodów Matiz, Lanos), Philips Lighting Poland i inni.

Od wielu lat prowadzimy działalność handlową w branży elektrotechnicznej, narzędziowej, artykułów ściernych, spawalniczych oraz instalacyjno-sanitarnej. Sieć sprzedaży tworzą sklepy i hurtownie na terenie Krakowa, Bochni oraz Tarnowskich Gór.

P.P. Elmet S.A. w Koszalinie posiada oddziały w Kołobrzegu i Bytowie, natomiast sieć dystrybucji Elmet Rzeszów S.A. obejmuje swoim zasięgiem Rzeszów, Kielce, Ropczyce, Jasło, Sanok, Nową Dębę oraz Przemyśl.

Krak-Old jest również udziałowcem i członkiem konsorcjum Polska Grupa Elektryczna FORUM-RONDO Sp. z o.o. zrzeszającego ponad 50 firm działających na terenie całego kraju.

mt_ignore

Oprócz działalności handlowej jesteśmy również producentem kondensatorów do silników i lamp wyładowczych, rezystorów, potencjometrów, transformatorów, plafonier i innych wyrobów metalowych i elektrycznych. Nasza produkcja cechuje się najwyższą jakością, znajdując odbiorców w kraju i za granicą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

(C) 2011 Krak – Old Sp. z o.o. | realizacja medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl